Apie parką..

Asvejos regioninio parko plotas yra 12208 ha., įkurtas 1992 metais. Parkas išsidėstęs Molėtų, Švenčionių ir Vilniaus rajonų sandūroje, 50 km atstumu nuo Vilniaus šiaurės rytų kryptimi, tarp Vilniaus – Utenos ir Vilniaus – Švenčionių kelių. Miškai užima apie 56 %, vandens telkiniai – 16 %, pelkės - 2 %, žemės ūkio naudmenos, miesteliai ir kaimai – 26 % parko teritorijos. Plačiau »

Asvejos regioninio parko direkcija

Adresas: Dubingiai, LT-33261 Molėtų r. Direkcijos darbo laikas: I-IV 8.00-17.00 V 8.00-15.45 VI-VII nedirbame... Plačiau »

Regioninio parko gamta

Ilgiausio Lietuvos ežero apylinkėse gausu geomorfologinių, hidrografinių, botaninių vertybių. Pagrindinis parko kraštovaizdžio struktūrinis elementas – Asvejos ežeras. Tai ilgiausias (ilgis 22 km, su Žalktynės ir Vyriogalos įlankomis 30 km), trečias pagal.... Plačiau »

 

KOVO 11-SIOS ŽYGIS

Kovo 11 – ąją Kaltanėnų ugdymo ir turizmo centro darbuotojų iniciatyva buvo suorganizuotas žygis, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Jame dalyvavo Kaltanėnų ugdymo ir turizmo centro darbuotojai, Pabradės bendruomenės „Domus“ nariai,

Sveikiname su Vasario 16-ąja!

Kartu su Dubingių pagrindinės mokyklos mokiniais prisijungėme prie Lietuvos Respublikos Prezidentės akcijos „Vasario 16-ąją švęsk linksmai ir išradingai“. Lankytojų centre surengėme mini viktoriną, kurios klausimai buvo susiję su Dubingiais Nepriklausomos Lietuvos laikotarpiu.

Tapybos darbų paroda

Asvejos regioninio parko Lankytojų centre eksponuojama Rokiškio krašto tautodailininkių tapytojų Lilachan Jegorovos, Romos Stainienės ir Irenos Stasikėlienės darbų paroda. Kviečiame aplankyti.

Apie surinktų lankytojų bilietų lėšų panaudojimą Asvejos RPD

Praeitais metais Asvejos regioniniame parke ir Lankytojų centre apsilankė apie 18 tūks. lankytojų. Džiugu, kad lankytojai savanoriškai įsigijo 692 lankytojų bilietų.  Už lankytojo bilieto surinktas lėšas piliavietėje sutvarkyti  Radvilų rūmų liekanų ekspozicijos

„Lydekai paliepus 2016“ prisiminus

Kaip ir kasmet, žvejų klubas „Žvejo tribūna“ sausio 30 d. sukvietė visus poledinės žūklės mėgėjus į spiningavimo varžybas „Lydekai paliepus 2016“, kurios vyko Asvejos regioniniame parke, ant Žverno ežero ledo. Į varžybas

Lydekai paliepus 2016

Žvejų klubas „Žvejo tribūna“, kaip ir kasmet, mielai kviečia visus poledinės žūklės mėgėjus į poledines spiningavimo varžybas „Lydekai paliepus 2016“, kurios vyks 2016 m. sausio 30 d., nuo 8.00 val. Molėtų r.

Smagesnis Kalėdų laukimas

Asvejos regioninio parko lankytojų centrą šiandien aplankė būrys Dubingių pagrindinės mokyklos vaikučių. Su jais gaminome vaško žvakutes. Kruopščiai ir su dideliu entuziazmu pagamintos ir papuoštos žvakutės iškeliavo į kiekvieno vaiko namus, kad

Jutonių pilkapynas nušvito vaikų pagamintom žvakidėm

Lapkritį, kai gamtoje vyksta perėjimas iš gyvybingos ir žalios vasaros į baltos žiemos sąstingį ir rimtį, prisimenam išėjusius. Todėl su Dubingių pagrindinės mokyklos pradinukais pirmąją lapkričio savaitę pasirinkome mirusiųjų pagerbimo tradicijų prisiminimui.