Žygis „Asvejos iššūkis“

Ar buvo šovusi mintis apipėdinti patį ilgiausią Lietuvos ežerą – Asveją – ir patirti neišdildomųįspūdžių, kuriuos atsiminsite visą gyvenimą? Jei taip, tai siūlome Tau kartu su Asvejos parko darbuotojais ir žygeiviu Pauliumi Juzėnu tai padaryti!

Turėsime dvi dienas, per kurias pažinsime begalę Asvejos paslapčių, kurios tik ir laukia būti atskleistos: kur pradingo viena iš Asvejos salų, kodėl kraštovaizdį pakeitė esančios neaiškios kalvelės, kokias sutartines dainuodavo susirinkusios laumės, kodėl Asvejos ežerą pamėgo Šamas baisūnas, ką slepia Asvejos vandenys ir dar daug kitų paslapčių. Tai ar jau degi noru priimti šį iššūkį?

Tuomet savo kalendoriuje pasižymėki,kad

rugsėjo 24 – 25 dienos bus užimtos

Visiems, kurie tingės anksti keltis, yra galimybė pernakvoti buvusioje Dubingių smuklėje arba stovyklavietėje penktadienį, rugsėjo 23 d. (priklausys nuo to, kiek išreikš iš Jūsų norą užsiimti pirmas startines žygio pozicijas).

Pirmos dienosžygį planuojame pradėti nuo Lankytojų centro (buvusios Dubingių smuklės) 8.00 h. Joje galėsite palikti sunkią mantą, t.y. palapines, miegmaišius ir t.t. – ji bus saugiai pristatyta į stovyklavietę, kurioje baigsime pirmos dienos žygį. Stovyklavietėje mūsų jau lauks laužas ir košė, o tiems, kurie galės pėdinti tik vieną dieną – transportas, kuris nuveš į buvusią Dubingių smukę.

Be to, laukia keletas malonių staigmenųžygio metu – nuobodu tikrai nebus.
Žygio registracija –http://bit.ly/registracijaizygiarba Lankytojų centre (Radvilų g. 1, Dubingiai, buvusioje Dubingių smuklėje)

 

Žygio kaina simboliška – 5 eurai. Sumokėsite vietoje.

 

Daugiau informacijos, kuri atnaujinama Facebook paskyrose

https://www.facebook.com/events/1740225222907369/

https://www.facebook.com/asvejosregioninisparkas/

https://www.facebook.com/zygeivionuotykiai/
 

Iki susitikimo, nutrūktgalviai žygeiviai!!!