Esu savo krašto geriausias gidas

Paskutinę žiemos mėnesio dieną į Asvejos regioninio parko lankytojų centrą sugūžėjo trijų gimnazijų mokiniai sudalyvauti konkurse, kuriame buvo kviečiami pabūti geriausiais savo krašto gidais.

Konkuro dalyviai pristatė lankytinas vietas, lankomus gamtos ir kultūros objektus savame krašte įtraukdami istorinius faktus, legendas bei iliustruodami pristatymus teatralizuotais ir muzikiniais intarpais ar trumpo filmo rodymu.

Dalyvių išradingumą, originalumą, objektų svarbumą, raiškią kalbą ir žinias vertino kompetentinga komisija: Molėtų turizmo ir verslo informacijos centro direktorė, gidė Daiva Kulienė, Suginčių mokyklos istorijos mokytoja, gidė Anželika Laužikienė, gidė Gema Kuorienė ir Asvejos regioninio parko vyr. specialistė, gidė Laura Leškevičiūtė.

Už įdomiausią savo krašto pristatymą apdovanota Pabradės „Ryto“ gimnazijos „Rytukų“ komanda, o geriausiomis gido savybėmis pasižymėjo Justė Kanopkaitė iš Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazijos (komanda „Giadriaus ainiai“), Girmantas Pečiulis iš Molėtų gimnazijos (komanda „Kirai“) ir Olivija Vonsovič iš Pabradės „Ryto“ gimnazijos (komanda „Rytukai“).

Tariame nuoširdų AČIŪ visiems dalyviams, mokytojoms ir komisijos nariams.