Renginio “Švytintys veidai 2019” akimirkos

2019-08-17 Dubingiuose praūžė visai šeimai skirtas renginys „Švytintys veidai“, kurio metu kūrybinių dirbtuvių erdvėje lankytojai patys dekoravo akmenėlius ir medžio gabalėlius švytinčiais dažais, o makiažo meistrai visus norinčius papuošė įspūdingais raštais, kurie nušvito naktį įjungus UV šviesas.

Nuoširdžiai dėkojame Vytauto Didžiojo universiteto Botanikos sodo mokslo darbuotojai dr. Astai Malakauskienei už paskaitas, edukaciją ir naktinį žygį, kūno meno meistrėms: Eugenijai Šarkovai, kuri keliaudama po pasaulį nepamiršta savo menu džiuginti mus ir šiame renginyje, Grimo akademijos dėstytojai Simonai Broks už nuostabų meną ant kūno, Molėtų rajono „Kunigaikščių Radvilų“ draugovės skautams ir savanoriams už pagalbą, Arnui Strumilai už nuotraukas, ugnies ir šokio grupei 13 už įspūdingą pasirodymą.

Tam, kad šis renginys įvyko tariame AČIŪ remėjams: UAB AMG grupė, UAB Vakso investicija, UAB „L KLUBAS“, UAB „Trys ereliai“, UAB A and A Logistics, VšĮ Aurelijos ir Aurelijaus Rusteikų fondas, VO Dubingių bendruomenės centras, Molėtų r. savivaldybės administracija, UAB „Druskininkų RASA“, UAB „MEX Pro“.

P.S. Atsiprašome visų už tai kas buvo ne taip. Augame, mokomės ir kas kart sieksime geresnio renginio.

Nuotraukos: StrumiloFoto (Arnas Strumila)