Dėl tvarkomo Dubingių tilto per Asvejos ežerą darbų

Sulaukiame daug klausimų dėl Dubingių tilto kapitalinio remonto darbų pabaigos. Gavus atsakymą iš rangovų, informuojame, kad tilto remonto darbus planuojama baigti š. m. rugpjūčio 14 – 15 d.

Šiuo metu per ežerą yra pastatytas pontoninis tiltas pėstiesiams. Automobilių ar autobusų eismas į Dubingius nukreiptas per Bijutiškį.

Norintiems vykti į DUBINGIŲ ŽIRGYNĄ, primename, kad jis yra nuo Dubingių tilto (kitoje ežero pusėje nei Dubingių miestelis) apie 6 km Žalktynės k. http://www.dubingiuzirgynas.lt/lt/kaip-mus-rasti

Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos ir UAB „Tiltuva“ pasirašė rangos sutartis dėl medinio tilto per Asvejos ežerą (Dubingiuose, Molėtų r.) remonto darbų. Sudarytos sutarties vertė – daugiau kaip 1,6 mln. eurų. Rangovas tilto kapitalinį remontą planuoja atlikti iki 2020 m. pabaigos. Tilto ilgis – 75,4 m, plotis – 8,4 m.
Atlikus kapitalinį remontą bus pakeistos laikančios konstrukcijos naujomis, nekeičiant išorės gabaritų, mediniai poliai, esantys po vandeniu, bus pakeisti metaliniais, o esantys virš vandens –  pakeisti naujais mediniais, taip pat įrengti mediniai apsauginiai bortai ir turėklai. Pakeitimai bus atlikti laikantis Kultūros paveldo departamento prie Kultūros ministerijos reikalavimų, keliamų tvarkomiems paveldosaugos objektams. Šis rąstinių polių medinis tiltas įtrauktas į nekilnojamojo kultūros paveldo objektų sąrašą.

Kilus klausimams dėl Dubingių tilto kapitalinio remonto, skambinkite rangovams UAB „Tiltuva“, tel. 8 5 215 2108