Leidinys „Vadovas po Asvejos regioninį parką“

Pagal projektą „Ekologinio švietimo plėtra saugomų teritorijų direkcijose“ buvo parengti 28 metodiniai – pažintiniai vadovai (leidiniai) lietuvių kalba, skirti moksleiviams ir mokytojams, taip pat plačiajai auditorijai, besilankančiai nacionaliniuose ar regioniniuose parkuose. Neseniai išleisti papildomi leidiniai dar 5 regioniniams parkams. Vienas iš jų – „Vadovas po Asvejos regioninį parką“

Leidinys padės mokytojui, gamtos gidui, mamai ar tėčiui organizuoti ir pravesti mokomuosius užsiėmimus regioninio parko gamtoje, o mokiniui, lankytojui, vaikui – geriau suvokti, pažinti, įsiminti vertybes saugomoje teritorijoje.

KĄ galima pažinti, išmokti

Šioje dalyje pristatoma išskirtinė valstybinio parko vertė (savitas kraštovaizdis, išskirtinės gamtos ir kultūros vertybės, savita biologinė įvairovė, nematerialusis kultūros paveldas), pateikiami žygių maršrutai, tradiciniai renginiai.

KAIP pažinti konkrečią saugomą teritoriją

Yra sukurtos 3 teminės edukacinės pamokos užsiėmimams gamtoje pravesti, skirtos  jauniausiems, vyresniesiems ir visai šeimai. Kiekviena jų turi po tris veiklas su užduočių lapais. Asvejos regioniniam parkui skirtame leidinyje sukurtos „Žalčio vingrybės“, „Ilgiausio Lietuvos ežero slėpiniai“ ir „Iš Radvilų gyvenimo“ edukacinės pamokos.

Principas – mokausi žaisdamas gamtoje, atrasdamas, bendraudamas.

Leidinį atsisiųsti galite paspaudę žemiau esančią nuorodą:

Vadovas po Asvejos regioninį parką.zip

Kitų parkų leidinius rasite čia:

http://www.vstt.lt/VI/index.php#a/2825