Kokio leidimo reikia? Kur įsigyti žvejybos leidimą? Kur patikrinti, ar vandens telkinys yra išnuomotas? Įsitikink, kad nepažeidi Mėgėjų žvejybos taisyklių nuostatų. Šią informaciją rasite mūsų paruoštoje Žvejo mėgėjo atmintinėje. Paspauskite ir parsisiųsite.

Ką reikia atlikti ir įvertinti sumanius kasti kūdrą Asvejos regioniniame parke? Kokia turi būti kūdra jei jos įrengimo vieta yra draustinyje? Kur draudžiama įrengti kūdras? Kokią reikia pateikti informaciją norint gauti pritarimą kūdros įrengimui? Šią informaciją rasite mūsų paruoštoje Kūdrų įrengimo atmintinėje. Paspauskite ir parsisiųsite. Užpildykite prašymą (prašymo forma aktyvuota) ir pateikite Asvejos regioninio parko direkcijai.

Kas gali kreiptis paramos? Kokie specialieji įsipareigojimai pagal atskiras veiklas? Kokios veiklos remiamos ir kokia parama skiriama? Ši Jums paruošta informacinė ūkininko atmintinė skirta agrarinės aplinkosaugos skatinimui saugomose teritorijose. Paspauskite ir parsisiųsite. Dėl galimybės gauti paramą už pasirinktą veiklą, prašome kreiptis į seniūnijos specialistus.

Ką reikia žinoti stovyklaujant Asvejos regioniniame parke? Informaciją apie tai rasite Jums paruoštoje lankytojų atmintinėje. Paspauskite ir parsisiųsite.