by N. Brusokas N. Brusokas

Artėjant keliavimo sezonui pasitinkame Jus, mieli lankytojai, su atnaujintais stendais Jurkiškio upelio slėnyje. Stendus atnaujinome Jūsų paramos dėka, nes įsigijote savanoriškų lankytojų bilietus arba skyrėte 1,2 proc. GPM. Nuoširdžiai Jums dėkojame.

Tačiau kartu norime ĮSPĖTI, kad, vaikščiodami Jurkiškio upelio pažintiniu taku, būtumėte atsargūs. Po žiemos dalis laiptų išklibę, nuošliauža, kuri yra netoli Jurkiškio akmens, padidėjusi ir toliau didėja, vietomis pasitaiko pasvirusių medžių. Palaipsniui visa tai tvarkome ir ieškome sprendimų, kaip geriausiai padaryti patogų ir saugų perėjimą.

PRIMENAME, kad į Jurkiškio upelio pažintinį taką automobiliu važiuoti (nuo Dubngių) reikia Beržos gatve tik pagrindiniu sutvarkytu keliuku iki pat tako. Lakštingalų gatve automobiliu nenuvažiuosite!

Lankytojams, kurie mėgsta keliauti pėstute link Jurkiškio upelio pažintinio tako, rekomenduojame automobilius pastatyti Lakštingalų gatvėje, automobilių aikštelėje (nuorodos yra). Nuo jos iki pažintinio tako tik 2,4 km pėstute einant Lakštingalų gatve.

Sutikite, jog keliaudami pėsčiomis daugiau pamatome, išgirstame ir ilgiau kvėpuojame grynu oru.

Smagaus laiko gamtoje!