Svajonių kalnelio dovanos

Apsilankę šeimos kuriamame ūkyje pajusite ryšį su gamta. Auginamos daržovės, prieskoniniai augalai, uogos vadovaujantis gamtinės žemdirbystės principais.

Šiame gamtos kampelyje, pagal sezoniškumą, galima įsigyti daržovių, prieskoninių augalų, uogų, rankų darbo gaminių, prieskonių ir kita.

Organizuojami švietėjiški, degustaciniai renginiai.

Gamtinės žemdirbystės tikslas yra darnus auginimas nekenkiant gamtai, kartu ir išauginant aukščiausios maistinės vertės ir skoninės savybės augalus. Kaip Rojuje – eini, žaviesi užderėjusiais gamtos išaugintais vaisiais, daržovėmis, skini juos ir valgai.
Prieš atvykstant susiekti nurodytais kontaktais:
Facebook Svajonių kalnelio dovanos
Adresas: Molėtų raj. Dubingių seniunija, Ciūniškių km., Ateities g 1A.
Tel.: +37062532716
Email.: dvida9@gmail.com

„Ekskursija. Dubingiai: Didybė – Brolybė – Galia”.

Kviečiame į ekskursiją Dubingiuose! Jaukų, Molėtų rajono miestelį su didele, išskirtine istorija.

Sužinosite kaip miestelis kūrėsi, keitėsi ir augo, kokios čia “virė” aistros, meilės istorijos, intrigos, paskalos. Ką čia veikė ir ką paliko Vytautas Didysis, Lenkijos karalius Jogaila, Lietuvos Didieji kunigaikščiai Radvila Juodasis ir Radvila Rudasis, kurie čia ir atgulė amžino poilsio. Taip pat sužinosite, kodėl čia buvo apgyvendinta gražiausia Lietuvos moteris Barbora Radvilaitė, kiek laiko čia praleido ir kaip vertino Dubingius.

Pasigrožėsite gamtos grožiu, ramybe ir jos išskirtinumu. Susipažinsime su Asvejos ežeru bei jo paslaptimis. Išgirsite įvairių pasakojimų ir vis dar čia tebegyvenančių legendų ”

Ekskursiją vedame visais metų laikais ir priimame tiek individualius keliautojus, tiek neriboto dydžio grupes.

Organizuojame ir visos dienos pažintines ekskursijas po Dubingius bei Molėtų kraštą. Jūs pageidaujate, o mes pasistengiame Jūsų norus įgyvendinti. Jums belieka tik mėgautis savo laiku.

Daugiau informacijos:
Tel.: +370 608. 12802
El.pastas: ekskursijoslt@gmail.com
Facebook: https://www.facebook.com/ekskursijos/
Instagram: ekskursijos_com
Tik-tok: ekskursijos_com

Kelionė laivu “Laumaris” Asvejos ežeru

Džiaugiamės įgyvendinę svajonę nuostabioje vietoje – Dubingių miestelyje. Šalia išdidžiai vingiuoja upę primenantis ilgiausias Lietuvos ežeras – Asveja. Nuo  2023-čiųjų metų pradėjome keliones laivu po vieną giliausių ir įspūdingiausių ežerų. Kol kas populiariausio maršruto nėra, tačiau po valandos su puse pasiplaukiojimo Asveja, galėsite sau kiekvienas jį savaip susikurti. Kelionės metu ne tik plauksite vaizdingu maršrutu, grožėsitės nuostabia panorama, bet ir išgirsite įdomių istorijų apie Asvejos ežerą, Liudgardo šlaitą, Vainikų salą, laumes gyvenusias šiose vietose bei gamtos ir kultūros paveldą, kurio gausu Asvejos regioniniame parke. Jūsų patogumui laive galėsite išgerti skanios kavos, arbatos, sulčių ar limonado.

SVARBU: Laivas „Laumaris“ plaukimus pradės nuo pavasario (Balandžio/Gegužės). Lankytojai paimami prie medinio Dubingių tilto.
Plaukimo grafikas ir visos svarbios žinios skelbiamos Facebook profilyje Laumaris Dubingiai.

O jei kartais laivo nepamatysite, neišsigąskite, tiesiog gali būti jis išplaukęs.

Daugiau informacijos:Facebook: Laumaris Dubingiai
El. paštas: laumarisdubingiai@gmail.com Tel. +370 649 82026