Įtraukioji aplinkosauga

Įtraukioji aplinkosauga
Vis daugiau diskutuojama ir sutariama, kad efektyviausia šių laikų aplinkos apsauga – bendruomeninės iniciatyvos kylančios iš „apačios į viršų“, nuo vietos žmonių, kuriems rūpi juos supanti aplinka. Ne išimtis ir Saugomos teritorijos, kurios visuomet atviros pajungti kuo platesnį būrį JŪSŲ visų į gamtos saugotojų gretas.
Yra daugybė būdų kaip kiekvienas galime bent trumpam pabūti gamtos „reindžeriais“. 🕵️‍♀️
Dalinamės keletu iš jų:
🤲 SAVANORYSTĖ.
Ilgalaikė jaunimo savanorystė saugomose teritorijose padeda „pasimatuoti aplinkosaugininko batus“ ir galbūt net nuspręsti savo ateities studijų kryptį ir karjerą.
Norime pasidžiaugti savo pirmąja jaunimo savanore – Rugile. 🫶 Šiemet ji 6 mėn. padėjo kasdieninėje parko veikloje: ir su lankytojais pabendrauti, ir parko inventorių prižiūrėti, ir renginius pamoderuoti. Tariame neišmatuojamą AČIŪ Rugilei ir tikimės, kad šis pavyzdys užkrės jungtis ir kitą aktyvų jaunimą. 🙌 Daugiau informacijos: Jaunino savanoriška tarnyba, Jaunimo reikalų agentūra (https://nibd.lt/)
🤜🤛 TALKOS.
Šiemet buvome apdovanoti jau 6 įmonių talkomis Jurkiškio upelio pažintiniame take, Abejučių, Dubingių piliakalniuose… Tai ne tik sveikas darbo paįvairinimas – laikas gamtoje, bet ir puiki Jūsų komandos ugdymo veikla. Džiaugiamės, kad vis daugiau įmonių atvyksta į dienos talkas Saugomose teritorijose. Ar padėsite dar šiemet padidinti atliktų gerų darbų skaičių? Jurkiškio upelis vis dar laukia jūsų komandos!🌊 Visų patogumui, informacija savanorystės žemėlapyje: https://vst-t.maps.arcgis.com/apps/dashboards/11ab918047474f21ba87bf256b5db35c
🤝 PRISIJUNKI PRIE KOLEKTYVO.
Jau pasimatavusiems aplinkosaugininko batus ir norintiems prisijungti darbiniais ryšiais, nuolat ieškome kolektyvo papildymo. Šiuo metu ypatingai laukiame kraštovaizdžio apsaugos specialisto. Daugiau informacijos: https://astd.lrv.lt/lt/struktura-ir-kontaktine-informacija/karjera/
Nes SAUgoma ir TAU.🍀